Reference

Profesionální přístup, příjemná komunikace. Hanka je odbornicí ve svém oboru. Nenásilným způsobem mě přesvědčila ke změně mých stravovacích návyků a zároveň povzbudila moje pozitivní myšlení. Po ½ roce jsem již mohl vypustit léky na cholesterol a vysoký krevní tlak a celkově se cítím mnohem lépe. Libor, 46 let.

Ahoj Hani, rád bych ti napsal, že mi tvá pomoc velice prospívá a sám na sobě pociťuji, že se mé tělo začíná regenerovat a k tomu ještě uzdravovat. Moc děkuji. Jirka, 34 let.

Ahoj Hanko, dnes je tomu sedm měsíců, co jsi mi náhodou mezi řečí na hudebním vystoupení našich dcer řekla, že se věnuješ výživovému poradenství. Vídaly jsme se na těchto školních akcích a mnoho o sobě nevěděly. V okamžiku rozhovoru jsem byla unavená z práce, naštvaná na svoje nadbytečná kila, na nedostatek energie a vůbec na všechno, co mému tělu, ale i duši, nedělalo dobře. Trvalo mi den, než jsem vzala Tvoji vizitku a rozhodla se rázně se sebou něco udělat. Nabídla jsi mi termín proměření mého organismu, konzultaci a následné vytvoření jídelníčku. První informace o mém těle mě zdrtily, ale Tvoje nadšení s cílem nakopnout moji změnu bylo nakažlivé!!! Během 3 měsíců jsem striktně dodržovala Tvoje pokyny, začala omezovat nebo raději úplně vyřazovat pro mě "nedobré" potraviny. Začala jsem ztrácet přebytečná kila, zvykat si na potraviny, které v mém jídelníčku dříve nebyly vůbec anebo jen zřídka. Po čase jsem zjistila, že mi skladba stravy vůbec nevadí, že vařím úplně jinak a mám radost z toho, že chutná i ostatním členům rodiny. Některá jídla jsem jedla odděleně anebo jsem si místo klasických příloh dávala zeleninu. Pitný režim jsem zlepšila a začala se více pohybovat. Cítila jsem se mnohem lépe a měla radost z úbytku váhy. Při prvním přeměření to bylo 8 kg za tři měsíce. K tomuto přeměření těsně před Vánoci se připojil můj manžel, kterého cca v listopadu odvezla ze zaměstnání sanitka. Jeho standardně vysoký tlak léčený pilulkami již od jeho třicítky už byl příliš vysoký a dokonce začal být kolísavý. Byl i nějakou dobu v neschopnosti. Stresující zaměstnání spolu se špatným životním stylem a nadbytečnými kily si vybraly svou daň. Rozhodl se, že do výživového programu s Tebou půjde. Pro mě to bylo ulehčení ve vaření. Pro nás dva už to chtělo více fantazie - strava byla náhle ještě bohatší. Oddělených jídel už bylo minimum. Při jeho přeměření po 3 měsících jsi mu naměřila o 9 kg méně. Nastoupili jsme oba dobrou cestu, na které nám citelně pomáháš, protože přiznejme si, že člověk se sám "bez biče" moc nesnaží. S tím bičem jsem to teď přehnala - pro mě to je spíš to, že sama bych se sobě možná omlouvala a přestala se snažit (jako už mockrát dříve). S Tebou cítím, že máš radost z mé změny. Ale to už je zase o energii, smyslu života a dalších věcech... Můj cíl týkající se váhy není už o mnoho kilech. Už jen tři či čtyři. Důležité je skutečně to, jak se cítím, protože to odrážím dál, na své nejbližší, do svého okolí... A chci, aby to bylo pozitivní. Přeji Ti, Hanko, aby lidé měli to štěstí jako já a potkali Tě. Protože Ty jim dokážeš s úsměvem ve tváři a laskavostí pomoci! Dík!!! Markéta, 40 let.

Ahoj Hanko, vzhledem k tomu, že nepoužívám žádné léky z chemie, ale pouze bylinky, tak posezení s tebou ohledně zdravé výživy mi nebylo cizí a tvoje přednáška mě velice  zaujala a hodinové posezení s tebou bylo velice příjemné. Produkty, které jsi mi doporučila byly dobré, hlavně koktejl, který mi moc chutnal. Chtěl bych všem doporučit posezení s Tebou ohledně zdravé výživy. Snažím se od setkání a přednášce o zdravé výživě využívat jídelníček, který mi byl sestaven i když je pravda, že vždy se to nedaří, když jsem mimo své bydliště. Hanko, děkuji. Honza, 50 let.